Press room
Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy
2013.03.24
Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy
24 marca 2013 r.wystawiono spektakl MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ w Jasienicy.Byliśmy jednymi ze sponsorów.
Pomimo niesprzyjającej pogody ( było bardzo zimno ) przybyliśmy na miejsce.
Widowisko było wspaniałe i przerosło oczekiwania zarówno nasze jak i innych uczestników.Gra aktorska i poświęcenie występujących amatorów zadowoliła najbardziej wyszukane gusta widzów .Młodzi chłopcy grający apostołów byli tak przejęci rolą ,że pozostali w bosych nogach w samych sandałach przez dobra godzinę spektaklu 9 ( zimno robiło się od samego patrzenia ).
Niesamowite koty
2012.02.09
Niesamowite koty
Mieliśmy przyjemność fotografować niesamowite koty.

Studio Fotograficzne ANRO

Studio Fotograficzne ANRO działa od 1989 roku w Policach. Razem z otaczającą go rzeczywistością i potrzebami ludzi. Fotografia to nie tylko zdolność zatrzymywania zdarzeń w danej chwili ale umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby ludzi-również te nie wypowiedziane. Studio Foto Anro prowadzone przez Andrzeja Joniak gwarantuje najwyższą jakość usług .Jest to wynik indywidualnego podejścia do każdego klienta, lat praktyki i doświadczenia potwierdzonego dyplomem z fotografii którego promotorem był prof. dr hab. Andrzej Florkowski -Rektor ASP w Poznaniu. Jestem również współzałożycielem Art-NEST Europejskie Stowarzyszenie Twórców w Nowym Warpnie.

Zdjęcia Weselne

Ponadto fotograf weselny może Państwu towarzyszyć w tym jedynym dniu od momentu przygotowań do oczepin. Wszystkie zdjęcia weselne wykonywane są profesjonalnym sprzętem marki Canon a dodatkowe oświetlenie to sprzęt Elfo. To wszystko sprawia że warto nam zaufać w tym jedynym dniu i utrwalić w niekonwencjonalny sposób Wasze szczęście .
Podpis