Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(/etc/ssl/ca.crt) is not within the allowed path(s): (/home/web/anro.pl) in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: failed loading cafile stream: `/etc/ssl/ca.crt' in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: file_get_contents(https://www.mtnet-online.eu/statWeb/dodajStat.php?tabSt=fotoadmin%7C%7C%7C%7C34.200.222.93%7C%7C%7C%7CCCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29%7C%7C0): failed to open stream: operation failed in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Zdjęcia z imprez, sesje dziecięce| Studio Anro | Szczecin
Press room
Krzyż Świętego Floriana
2018.09.15
Krzyż Świętego Floriana
W czwartek, 13 września, podczas uroczystości w parafii św. Piotra i Pawła w Policach – Jasienicy została zainaugurowana działalność Kapituły Zachodniopomorskiego Krzyża św. Floriana.
Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy
2013.03.24
Misterium Męki Pańskiej w Jasienicy
24 marca 2013 r.wystawiono spektakl MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ w Jasienicy.Byliśmy jednymi ze sponsorów.
Pomimo niesprzyjającej pogody ( było bardzo zimno ) przybyliśmy na miejsce.
Widowisko było wspaniałe i przerosło oczekiwania zarówno nasze jak i innych uczestników.Gra aktorska i poświęcenie występujących amatorów zadowoliła najbardziej wyszukane gusta widzów .Młodzi chłopcy grający apostołów byli tak przejęci rolą ,że pozostali w bosych nogach w samych sandałach przez dobra godzinę spektaklu 9 ( zimno robiło się od samego patrzenia ).
Niesamowite koty
2012.02.09
Niesamowite koty
Mieliśmy przyjemność fotografować niesamowite koty.

Zdjęcia z imprez – Press Room 

Studio fotograficzne Anro jest bardzo aktywne i w związku z tym pojawiamy się na wielu imprezach i wydarzeniach. Nasi fotografowie rejestrują i wykonują reportaże, które później prezentujemy na naszych stronach. Staramy się być wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego w naszej miejscowości i regionie. Zachęcamy do śledzenia zmieszczonych w tej zakładce reportaży i zdjęć. Będą one znakomitym świadectwem naszych umiejętności i możliwości. Jesteśmy przekonani, że ich jakość i profesjonalizm przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług.

Podpis