Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(/etc/ssl/ca.crt) is not within the allowed path(s): (/home/web/anro.pl) in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: failed loading cafile stream: `/etc/ssl/ca.crt' in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Warning: file_get_contents(https://www.mtnet-online.eu/statWeb/dodajStat.php?tabSt=fotoadmin%7C%7C%7C%7C34.200.222.93%7C%7C%7C%7CCCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29%7C%7C0): failed to open stream: operation failed in /home/web/anro.pl/public_html/application/controllers/IndexController.php on line 16 Plener ślubny, fotograf na ślub - studio Anro | Szczecin
p1

Plenery ślubne, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych prac. Wykonujemy reportaże ze ślubów oraz innych ważnych uroczystości rodzinnych.

Fotografia dziecięca

Specjalizujemy się również w innych dziedzinach fotografii. Zwłaszcza fotografia dziecięca przynosi mnóstwo emocji podczas sesji, a uzyskany efekt jest nagrodą dla fotografa i nadzwyczajną pamiątką dla całej rodziny.

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa to pole do popisu dla każdego dobrego fotografa. Najważniejsze w niej jest oddanie subtelny emocji, jakie wiążą się z oczekiwaniem na potomka. Nie jest to łatwe, ale jeśli uda się uchwycić te uczucia, to „zdjęcia z brzuszkiem” mają niepowtarzalny urok.

Zdjęcia z imprez

Wykonujemy reportaże i zdjęcia z imprez. Tak popularne spotkani integracyjne, spotkania firmowe, czy imprezy plenerowe nie mogą pozostać bez zrejestrowania ich przez fotografa. Zdjęcia z tych imprez do znakomita pamiątka dla uczestników, a również materiał promocyjny lub szkoleniowy dla organizatora wydarzenia.

Zdjęcia artystyczne

Piękno kobiecego ciała, akty czy zdjęcia artystyczne doskonale komponują się w naszym portfolio. Te zainteresowania to wyraz artystycznej wrażliwości naszej pracowni.

Zapraszamy wszystkich do naszego studia fotograficznego Anro w Policach i gwarantujemy fotografię na najwyższym poziomie, zarówno artystycznym jak i technicznym.