p1

Plenery ślubne, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych prac. Wykonujemy reportaże ze ślubów oraz innych ważnych uroczystości rodzinnych.

Fotografia dziecięca

Specjalizujemy się również w innych dziedzinach fotografii. Zwłaszcza fotografia dziecięca przynosi mnóstwo emocji podczas sesji, a uzyskany efekt jest nagrodą dla fotografa i nadzwyczajną pamiątką dla całej rodziny.

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa to pole do popisu dla każdego dobrego fotografa. Najważniejsze w niej jest oddanie subtelny emocji, jakie wiążą się z oczekiwaniem na potomka. Nie jest to łatwe, ale jeśli uda się uchwycić te uczucia, to „zdjęcia z brzuszkiem” mają niepowtarzalny urok.

Zdjęcia z imprez

Wykonujemy reportaże i zdjęcia z imprez. Tak popularne spotkani integracyjne, spotkania firmowe, czy imprezy plenerowe nie mogą pozostać bez zrejestrowania ich przez fotografa. Zdjęcia z tych imprez do znakomita pamiątka dla uczestników, a również materiał promocyjny lub szkoleniowy dla organizatora wydarzenia.

Zdjęcia artystyczne

Piękno kobiecego ciała, akty czy zdjęcia artystyczne doskonale komponują się w naszym portfolio. Te zainteresowania to wyraz artystycznej wrażliwości naszej pracowni.

Zapraszamy wszystkich do naszego studia fotograficznego Anro w Policach i gwarantujemy fotografię na najwyższym poziomie, zarówno artystycznym jak i technicznym.