Aktualności
Krzyż Świętego Floriana
2018.09.14
Krzyż Świętego Floriana
W czwartek, 13 września, podczas uroczystości w parafii św. Piotra i Pawła w Policach – Jasienicy została zainaugurowana działalność Kapituły Zachodniopomorskiego Krzyża św. Floriana.

Fotografia ślubna - studio Anro

Fotografia niesie świadectwo swoich czasów. To jedna z kilku dziedzin, które rozwinęły się w ostatnich czasach w sposób oszałamiający. Fotografia jest wszędzie, na stornach gazet i czasopism, na stronach internetowych, w albumach fotograficznych, na twardych dyskach komputerów i kartach pamięci smartfonów. Obrazy otaczają nas ze wszystkich stron, są obecne na ulicach, w przestrzeni publicznej, są jednym z podstawowych sposobów komunikacji. Jej dostępność i łatwość wykonywania sprawia, że większość z nas może poczuć się fotografami. Przez swoją masowość i łatwość kreacji, dzięki specjalnym programom, powszednieje i zatraca charakter artyzmu.

Na szczęście istnieją jeszcze fotografowie, którzy podchodzą do fotografii w sposób profesjonalny, z przeświadczeniem, że fotografia nie jest jedynie rejestracją zdarzeń, ale usiłują swoimi pracami zinterpretować rzeczywistość na swój sposób. Są to fotograficy w pełnym tego słowa znaczeniu. Fotografując zdają sobie sprawę, że w pewnym sensie kreują to co przed obiektywem. Wiedzą, że zdarzenie jakie opisują zdjęciem będzie tak zapamiętane, jak oni je zinterpretują. Na tym polega siła dobrej fotografii.

Studio Fotograficzne

Studio Fotograficzne Anro działa w Policach od 1989 roku. Wpisało się w otaczająca rzeczywistość i spełniając oczekiwania i potrzeby ludzi. Od samego początku działalności wychodzimy z założenia, że nasze zdjęcia nie służą jedynie rejestracji zdarzeń, lecz są formą spełniania potrzeb i marzeń, również tych nie wypowiedzianych.

Studio Foto Anro prowadzone przez Andrzeja Joniaka gwarantuje najwyższą jakość usług. Wynika to z indywidualnego podejścia do każdego klienta, lat praktyki i doświadczenia potwierdzonego dyplomem z fotografii którego promotorem był prof. dr hab. Andrzej Florkowski - Rektor ASP w Poznaniu.

Andrzej Joniak jest również współzałożycielem Art-NEST Europejskiego Stowarzyszenia Twórców w Nowym Warpnie.

Zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny nie ma łatwego zadania. Choć wszystkie śluby wydają się być podobne do siebie to jednak zadaniem dobrego fotografa na ślub jest wychwyceni i utrwalenie tej niepowtarzalnej specyfiki każdej z uroczystości. Jej charakteru, nastroju i ulotnej atmosfery. Fotograf weselny towarzyszy w tym szczególnym dniu młodej parze od momentu przygotowań, aż do oczepin, czyli do samego końca wesela.

Wszystkie zdjęcia weselne wykonywane są profesjonalnym sprzętem marki Canon, a dodatkowe oświetlenie uzyskujemy stosując sprzęt Elfo. Wszystko to sprawia, że zdjęcia są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i stanowić będą oryginalną pamiątkę z najszczęśliwszego dnia w Waszym życiu.

My nie pstrykamy zdjęć, my utrwalamy Wasze szczęście!

Podpis