Aktualności
Nowa lokalizacji
2014.03.27
Nowa lokalizacji
Zapraszamy wszystkich Państwa do naszej nowej lokalizacji studia fotograficznego .Przenieśliśmy się do nowego budynku przy ulicy Bankowej 9-9a tj na przeciwko otwieranej przychodni Medyka . Ulica biegnąca od Bankowej do ryneczku Jesteśmy czynni codziennie od 10 do 18 a soboty od 10 do 14.
Misterium Męki Pańskiej
2013.03.24
Misterium Męki Pańskiej
24 marca 2013 r.wystawiono spektakl MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ w Jasienicy.Byliśmy sponsorami i zaproszonymi gośćmi . Pomimo niesprzyjającej pogody ( było bardzo zimno ) przybyliśmy na miejsce. Widowisko było wspaniałe i przerosło oczekiwania zarówno nasze jak i innych uczestników.Gra aktorska i poświęcenie występujących
juz otwarte ANRO 2
2011.11.01
juz otwarte ANRO 2
Miło nam powiadomić Państwa że dla waszej wygody otworzyliśmy naszą filie na nowym osiedlu przy ulicy Bankowj 9-9a nowy deptak w stronę ryneczku. Można tam wywołać zdjęcia ze wszystkich nośników jak i zrobić zdjęcia do dokumentów od ręki .

Studio Fotograficzne ANRO

Studio Fotograficzne ANRO działa od 1989 roku w Policach. Razem z otaczającą go rzeczywistością i potrzebami ludzi. Fotografia to nie tylko zdolność zatrzymywania zdarzeń w danej chwili ale umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby ludzi-również te nie wypowiedziane. Studio Foto Anro prowadzone przez Andrzeja Joniak gwarantuje najwyższą jakość usług .Jest to wynik indywidualnego podejścia do każdego klienta, lat praktyki i doświadczenia potwierdzonego dyplomem z fotografii którego promotorem był prof. dr hab. Andrzej Florkowski -Rektor ASP w Poznaniu. Jestem również współzałożycielem Art-NEST Europejskie Stowarzyszenie Twórców w Nowym Warpnie.

Zdjęcia Weselne

Ponadto fotograf weselny może Państwu towarzyszyć w tym jedynym dniu od momentu przygotowań do oczepin. Wszystkie zdjęcia weselne wykonywane są profesjonalnym sprzętem marki Canon a dodatkowe oświetlenie to sprzęt Elfo. To wszystko sprawia że warto nam zaufać w tym jedynym dniu i utrwalić w niekonwencjonalny sposób Wasze szczęście .
Podpis