Aktualności
nowe strony
2011.11.01
nowe strony
Witamy, chcielibyśmy zaprezentować naszym Drogim użytkownikom nową galerię zdjęć. Prosimy o opinie i o ewentualne pomysły na ulepszenie naszej galerii
Studio Fotograficzne ANRO działa od 1989 roku w Policach. Razem z otaczającą go rzeczywistością i potrzebami ludzi. Fotografia to nie tylko zdolność zatrzymywania zdarzeń w danej chwili ale umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby ludzi-również te nie wypowiedziane. Studio Foto Anro prowadzone przez Andrzeja Joniak gwarantuje najwyższą jakość usług .Jest to wynik indywidualnego podejścia do każdego klienta, lat praktyki i doświadczenia potwierdzonego dyplomem z fotografii którego promotorem był prof. dr hab. Andrzej Florkowski -Rektor ASP w Poznaniu. Jestem również współzałożycielem Art-NEST Europejskie Stowarzyszenie Twórców w Nowym Warpnie.

Ponadto fotograf weselny może Państwu towarzyszyć w tym jedynym dniu od momentu przygotowań do oczepin. Wszystkie zdjęcia weselne wykonywane są profesjonalnym sprzętem marki Canon a dodatkowe oświetlenie to sprzęt Elfo. To wszystko sprawia że warto nam zaufać w tym jedynym dniu i utrwalić w niekonwencjonalny sposób Wasze szczęście .
Podpis
Poprzednie 1 2